Nóż. nożyk kosiarka gięty 108x46x3mm otwór 21 zastosowanie CM120-108 PZ WARYŃSKI ( sprzedawane po 25 )
specyfikacja
- Rodzaj Gięty mm
- Średnica otworu 21 mm
- Szerokość 46 mm
- Grubość 3 mm
- Długość 108 mm
- CM120-108
- PZ Vicon
- Kverneland
- Marangon
- Zweeger
- Rodzaj Gięty mm
- Średnica otworu 21 mm
- Szerokość 46 mm
- Grubość 3 mm
- Długość 108 mm